نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ samsung - نیشابور
102
۱۴۰۱/۰۹/۰۶

بر روی دکمه زیر کلیک کنید

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در نیشابور


نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ ، امکانی را برای کاربران این دستگاه فراهم آورده است که در صورت وجود مشکل در یخچال فریزر سامسونگ، جهت عیب یابی و تعمیر نیازمند مراجعه حضوری به تعمیرگاه نباشد.


همانطور که واضح است حمل و نقل یخچال با توجه به ابعاد آن، حساس بودن و احتمال ضربات حین جابجایی بسیار دشوار است. در واقع می توان گفت انتقال یخچال به تعمیرگاه جهت عیب یابی و تعمیر، امری بیهوده است و همراه با زیان و خسارات گاها جبران ناپذیری همراه می باشد. شما می توانید با ثبت درخواست خود در مرکز تخصصی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ، از خدمات تعمیر در محل این مرکز بهره مند شوید.
مشتریان گرامی توجه داشته باشید که پرشین سرویس نمایندگی رسمی سامسونگ نیست بلکه تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در نیشابور است. این برند در ایران نمایندگی رسمی ندارد چنانچه دفتر اصلی آن دایر شد، شما را در جریان قرار می دهیم. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ با داشتن متخصصان دوره دیده و کاربلد در تیم تخصصی-فنی خود، با مهارت و دانش فنی بالایی اقدام به رفع مشکل به وجود آمده در یخچال شما کاربران عزیز می پردازند. تعمیرکاران سامسونگ نیشابور بعد از اعلام نیاز شما به تعمیرکار در محل، با ابزار و تجهیزات مورد نیاز در سریع ترین زمان به مکان مورد نظر شما می آیند.
نمایندگی یخچال فریزر سامسونگ در شهر نیشابور

سه اصل تعمیرات یخچال سامسونگ در نیشابور

 این مرکز با داشتن شعب متعدد،و همچنین بدلیل همکاری باشرکت یخچال تعمیر سراسری آمادگی کامل پشتیبانی و ارائه ی خدمات در زمان کوتاه به تمامی نقاط نیشابور را دارا می باشد. از آنجایی که تمامی متخصصان همراه با فناوری بکار رفته در دستگاه های جدید و پیشرفته دوره های مربوطه را می گذرانند، شما می توانید بدون نگرانی و با خیالی آسوده عیب یابی و تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارید.
رضایت مشتری
هدف نمایندگی تعمیرات سامسونگ، جلب رضايت شما با خدمات سريع و تعمير با کمترين هزينه ممکن و استفاده از قطعات اورجینال یخچال سامسونگ می باشد.
تعمیر دستگاه با ضمانت
تعمیر یخچال سامسونگ شما توسط متخصصان نمایندگی تعمیرات سامسونگ، با ارائه ضمانت نامه رسمی مرکز تعمیرات برای اطمينان خاطر شما مشتريان گرامی انجام می پذیرد.
خدمت رسانی سریع
تماس با نمایندگی سامسونگ و اعلام مدل و مشکل دستگاه از طرف شما، اعزام متخصص یخچال به همراه قطعات مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما را به دنبال دارد.

 


نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در نیشابور
تعمير یخچال ساید بای ساید سامسونگ

امروزه شما شاهد ورود یخچال هایی در انواع مختلف به بازار هستید. یخچال های دوتیکه ی بالا و پایین، دوقلو، دور این دور، ساید بای ساید، فرنچ و ... . با عرضه ی هر مدل جدیدی از یک قابلیت پیشرفته در یخچال خود برخوردار خواهید شد. به عنوان مثال: در یخچال های مدل قدیمی برای تهیه ی یخ؛ باید آب را در قالب های مکعبی شکل ریخته و در فریزر قرار دهید. اما به مرور یخچال هایی با داشتن یخساز و قابلیت یخسازی اتوماتیک به بازار وارد شد، که تنها با فشردن یک کلید از صفحه نمایش می توانید یخ دریافت کنید.
همانطور که می دانید سیستم این یخچال ها کمی متفاوت تر از مدل های قدیمی می باشد. در نتیجه چنانچه با مشکلی برخورد کردید؛ ابتدا به دفترچه راهنمای آن مراجعه نمایید. در صورتیکه مشکل جدی تر از آنچه تصور می کنید باشد، بدون دستکاری های خودسرانه و دانش فنی با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ نیشابور (Samsung) تماس بگیرید. در ابتدای امر کارشناسان ما سعی دارند تا با مشاوره ی تلفنی و راهنمایی های غیر حضوری مشکل را برطرف نمایند. در صورت نیاز با تکمیل فرم مشخصات و تعمیر در محل، در کوتاه ترین زمان به آدرس شما آمده و به حل مشکل می پردازند.با مشاهده ی هر گونه عملکرد غیر طبیعی، زمان عیب یابی یخچال خود را به تعویق نیندازید.

 


 نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ نیشابور

خدماتی که در نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ نیشابور انجام میشود:

تعویض فیلتر یخچال سامسونگ
تعویض فیلتر یخچال سامسونگ
نصب یخچال سامسونگ
سرویس یخچال سامسونگ
تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ
تعمیر یخچال سامسونگ
مزایای استفاده از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ
خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ
نمایندگی تعمیرات یخچال نیشابور آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات لوازم خانگی با تعهد کامل می باشند.
تعمیر یخچال سامسونگ در منزل یا محل مورد نظر شما با تعیین زمان توسط شما انجام می پذیرد
تعمیر سریع و تضمینی با قطعات اورجینال و ضمانت دار ارائه می شود
کلیه خدمات با ارائه ۶ الی ۱۲ ماه گارانتی خدمات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته صورت می گیرد
اعزام سرویس کار و تکنسین تخصصی لوازم خانگی در سریعترین زمان ممکن به محل شما انجام می شود.

 


تعمیر یخچال سامسونگ در شهر نیشابور
 عیب یابی و نحوه ی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

نمایندگی تعمير يخچال سامسونگ نیشابور دارای بخش پشتيبانی شبانه روزی می باشد. پشتيبانان این مرکز، وظيفه دارند تا تمامی سوال هايی را که ذهن شما را مشغول کرده است جواب دهند. در اين قسمت به سوال های رايج در رابطه با مشکلات ابجاد شده در یخچال سامسونگ و عیب یابی آنها پرداخته می شود:
 •     چرا یخچال فریزر برفک می زند؟
 •     چرا آبریز آب نمیدهد؟
 •     علت روشن نشدن یخچال فریزز سامسونگ
 •     تعمیر درب یخچال
 •     ارورهای یخچال فریزر سامسونگ
 •     علت داغ کردن موتور یخچال
 •     چرا یخسازساید بای ساید یخ نمی سازد؟
 •     علت خنک نکردن یخچال سامسونگ
 •     علت اتومات نکردن یخچال فریزر
 •     چرا یخچال فریزر صدا میدهد؟
 • چرا موتور يخچال سامسونگ داغ کرده است؟
 داغ شدن موتور و بدنه یخچال
 داغ شدن موتور و بدنه یخچال تا حدودی طبیعی است. اما اگر گرمای آن بیشتر از ۷۰ درجه سانتی گراد باشد، احتمال خرابی در یکی از قطعات یخچال وجود دارد. به طور مثال؛ کمپرسور یخچال دارای یک فن خنک کننده می باشد، اگر این فن خراب شود؛ موتور یخچال بیش از حد گرم می شود. لوله های کندانسور وظیفه انتقال گرمای گرفته شده از داخل یخچال و پخش آب به محیط بیرون را برعهده دارد. بعضی مواقع لوله ها دچار کثیفی و انسداد می شوند. این امر باعث می شود گه گرما به درستی پخش نشود. موتور بیش از حد کار کند و داغ شود.
موتور (کمپرسور) یخچال می تواند تحت شرایطی متحمل فشار زیاد شود، خرابی و فرسودگی کمپرسور نیز باعث داغ شدن بیش از حد آن می شود. از جمله عواملی که باعث داخل شدن کمپرسور می شود شامل:
    زیاد باز و بسته کردن درب یخچال
    کمبود گاز مبرد
    قرار دادن مواد غذایی داغ داخل یخچال
    تنظیم نادرست دمای یخچال (به خصوص تنظیم روی دمای خیلی پایین)
    خرابی ترموستات
چرا یخچال فریزر برفک می زند؟
تعمیر یخچال سامسونگ به دلیل برفک زدن يخچال های سامسونگ جدید ضد برفک بوده و مجهز به سیستم دیفراست هستند. با این توصیف اگر در یخچال فریزر سامسونگ برفک ایجاد شود، غیرمعمول بوده و دستگاه نیاز به بررسی و تعمیر دارد. قبل از پرداختن به دلایل جدی تر برفک زدن، چند نکته وجود دارد که در صورت رعایت نکردن شاهد برفک در یخچال خواهید بود.
دقت داشته باشید محیطی که یخچال در آن قرار می گیرد، در این امر حائز اهمیت است. به طوری که دمای محیط خیلی بالا و در تابش مستقیم با نور خورشید نباشد. هم چنین در فاصله ی ۲/۵ سانتی از طرفین و ۱۰ سانتی از پشت دیوا، و به دور از هر گونه وسیله ی گرمازا (اجاق گاز، سماور و ... ) قرار بگیرد. از دیگر دلایل برفک زدن یخچال های نوفراست سامسونگ شامل:
    وجود مشکل در المنت یا هیتر یخ زدایی
    وجود مشکل در سنسور های داخلی
    مشکل در ترموفيوز يخچال
    خرابی برد الکترونیک
    خرابی نوار دور درب
    یخ زدن مسیر تخلیه
    قرار دادن مواد غذایی داغ در فریزر و پوشاندن دریچه دمپر با آن ها
علت افت سرمای یخچال فریزر
از دلایل سرد نکردن یخچال سامسونگ می توان به این نکات ساده ای اشاره کرد: عدم تنظیم دمای درست یخچال، قرار دادن مواد غذایی زیاد در انتهای طبقات و جلوی هواسازها، عدم رعایت استانداردها جهت نصب و قرارگیری یخچال در مکان درست.
اما علت های فنی نیز برای خنک نکردن یخچال وجود دارد.
    مشکل در فن های يخچال سامسونگ (فن کندانسور، فن اواپراتور)
    خرابی لاستيک دور درب يخچال سامسونگ
    سوراخ شدن لوله ها  و نشت گاز يخچال سامسونگ
    خراب بودن کمپرسور و رله یکی از علت های سرد نشدن فریزر است
    خراب شدن برد الکنرونیک
    کثیف بودن لوله های کندانسور
    مشکل در ترموستات
يخچال سامسونگ یکسره کار می کند
اتومات نکردن یخچال بعد از نصب تا ۲۴ ساعت طبیعی است. اما در غیر این صورت یکسره کار کردن خبر از وجود یک مشکل را به کاربر میدهد. دلایل فنی که می تواند باعث بروز این مشکل شود شامل:
    وجود مشکل در سنسور کنترل دما
    کمبود گاز مبرد
    کثیفی یا انسداد کویل های کندانسور
    وجود مشکل در یکی از قطعات دیفراست
    مشکل در فن های یخچال
    مشکل در ترموستات
    خرابی لاستیک دور درب
    مشکل در برد الکترونیک
    مشکل در موتور (کمپرسور)
لازم به ذکر است که گاها دلایل ساده باعث اتومات نکردن یخچال می شود. از جمله این دلایل باز و بسته کردن مکرر درب یخچال، قرارگیری در معرض تابش نور خورشید و محیط گرم، قرار دادن مواد غذایی گرم در یخچال و هر گونه عمل دیگری که باعث شود موتور یخچال تحت فشار قرار گیرد. در صورت نیاز برای خدمات رسانی می توانید با مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ نیشابور تماس بگیرید. متخصصان و پشتيبانان تعمير يخچال سامسونگ نیشابور به صورت ۲۴ ساعت آماده ی ارائه ی خدمات سرویس و تعمیر می باشند.
يخساز سايد بای سايد سامسونگ يخ توليد نمی کند
مواردی وجود دارد که با یک بررسی ساده خودتان می توانید به آن پی ببرید. در ابتدا مطمئن شوید یخساز در حالت خاموش قرار نگرفته باشد. سپس مسیر خروج یخ را بررسی کنید تا مسدود نشده باشد (در این صورت مخزن یخ را خارج کرده و مسیر را با آب گرم شست و شو دهید). هم چنین وضعیت یخ ها را نیز بررسی کنید. در صورتی که استفاده ی شما از یخساز کم باشد یا دمای فریزر خیلی پایین باشد، یخ ها به یکدیگر می چسبند. در این صورت مخزن یخ را خالی کرده و اجازه دهید مجددا یخ تولید شود.
چنانچه بعد از بررسی موارد گفته شده همچنان مشکل برطرف نشد، علت می تواند یکی از موارد زیر باشد:
    ممکن است قالب يخساز سايد بای سايد سامسونگ شکسته باشد.
    موتور يخساز سايد سوخته باشد.
    ممکن است شير برقی یخچال دچار مشکل شده باشد.
    ممکن است شير و شلنگ های ورودی آب به یخچال فریزر بسته باشد.
    اگر سرمای فریزر افت کرده باشد یخ تولید نمی شود بنابراین، سرمای دستگاه باید بررسی شود.
    احتمال خرابی برد کنترل اصلی وجود دارد.
توصیه ما به شما این است از یک کارشناس متخصص در این امر کمک بخواهید و خودسر دست به عملی نزنید. پشتيبانان ما به شما کمک می کنند تا حد ممکن به صورت مشاوره . راهنمایی های تلفنی تعمیر یخچال سامسونگ را خودتان انجام دهید.

علت سر و صدای یخچال فریزر سامسونگ
برخی از صداها داخل ساید با ساید سامسونگ طبیعی است که شامل:
    صدای گردش هوا ناشی از کارکردن فن
    صدای ملایم کار کردن موتور
    صدای چکه کردن آب از داخل دستگاه
    صدای ترک خوردن و شکستن یخ
هنگامی که صدای غیرمعمولی از یخچال تان به گوش رسید، در ابتدا بررسی کنید یخچال در سطح صاف و به صورت تراز گرفته باشد. هم چنین پایه های موتور را بررسی نمایید. گاها این پایه ها مستهلک شده و دچار مشکل می شوند. بدین ترتیب یخچال حین کار صدا و لرزش به همراه دارد. اما دلایل جدی تری هم می تواند باعث سر و صدای یخچال شود. در ادامه به دیگر دلایل می پردازیم.
    خرابی در قسمت موتور فن های داخلی
    مشکل در لوله های پشت يخچال
    وجود مشکل در فن کندانسور یخچال سامسونگ
    وجود مشکل در اجزای داخلی موتور (کمپرسور)
    وجود مشکل در موتور یخساز
چرا يخچال فریزر سامسونگ روشن نمی شود؟
زمانی که متوجه ی خاموش بودن یخچال شده اید، اولین کاری که از دست خودتان برمی آید؛ چک کردن سیم و دوشاخه، پریز برق و برق ساختمان می باشد. در صورتی که مشکل از طرف جریان برق نبود به دیگر دلایل روشن نشدن یخچال می پردازیم.
    مشکل در ترموستات يخچال
    اورلود (Overload) کمپرسور معيوب می باشد
    مشکل در تایمر دیفراست
    برد الکتريکی يخچال دچار مشکل شده است
    ممکن است کمپرسور يخچال سوخته باشد
آب ريز یخچال آب نمی ريزد
دلایل احتمالی برای خارج نشدن آب از آبسردکن یخچال فریزر سامسونگ عبارت اند از:
    خرابی شير برقی يخچال سامسونگ
    گرفتگی و انسداد فيلتر تصفيه آب يخچال فریزر
    یخ بستن یا مسدود شدن شلنگ ورودی آب
    مسدود شدن فیلتر تصفیه آب
    خراب شدن سوئیچ و پدال آبسردکن
    خراب شدن برد الکترونیکی نیز باعث می شود که آب ریز درست کار نکند
درب يخچال فریزر مشکل دارد
به مرور زمان در اثر فرسوده شدن قسمت های متحرک درب، مانند: لولا و سنگین کردن بیش از حد طبقه های درب، مشکلاتی از قبیل بسته نشدن درب یخچال سامسوگ به طور کامل، صدا دادن لولای درب حین باز و بسته شدن، خراب شدن ترمز درب (Stopper) و یا افتادگی کامل درب به وجود می آید. با توجه به وجود تحریم حاکم بر کشور و عدم موجودی قطعات بدنه، تعویض کامل درب غیرممکن شده است. از این رو نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ، با به کارگیری نیروهای متخصص، اقدام به ترمیم و تعمیر انواع مشکلات درب یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ کرده است.
همچنین، با وجود کارگاه مجزای صافکاری و نقاشی در این مرکز تعمیرات، هر گونه مشکلات ظاهری از قبیل خط و خش، زرد شدن دستگیره ها و قسمت های پلاستیکی، فرو رفتگی و پوسیدگی قسمت های مختلف بدنه (مانند اطراف آبریز) را با بالاترین سطح کیفیت برطرف می سازد. کافیست با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

 


توصيه های مهم در مورد نگهداری و تعمير يخچال سامسونگ در نیشابور

 
توصيه های مهم در مورد نگهداری و تعمير يخچال سامسونگ

متخصصان یخچال سامسونگ نیشابور برای اينکه شما يک يخچال با طول عمر فراوان داشته باشيد و همچنين در مدت کوتاه نياز به تماس با مراکز تعميرات نداشته باشيد؛ توصيه هايی را به شما گوشزد می کنند.
اين توصيه ها به شما کمک می کند تا برای مدت طولانی يخچالی بدون مشکل داشته باشید. با توجه به حساس بودن و تخصصی بودن تعمير يخچال سامسونگ، سعي کنيد همواره در هنگام استفاده از اين محصولات و يا هرگونه محصولات صنعتي و الکتريکی مشابه موارد زير را رعايت کرده تا از آسيب‌های جانبی جلوگيری به عمل آمده و همواره کيفيت مطلوب را دريافت نماييد.
    تميز کردن مرتب يخچال و فریزر در دوره‌های ۶ ماهه
    باز نگذاشتن درب يخچال برای مدت طولانی
    استفاده از ترانس و محافظ برای جلوگيری از صدمات ناشی از نوسان برق
    قرار دادن يخچال در يک محل کاملاً مسطح و صاف
    استفاده از قطعات اصلی و اورجينال در هنگام تعمير و لزوم تعویض قطعات
    يخچال را به ديواره‌ها نچسبانيد و سعی کنيد از کناره‌ها حدوداً ۵ سانتی متر و از پشت حدود ۱۰ سانتی متر با ديوار فاصله داشته باشد
    از گذاشتن مواد غذايی گرم در يخچال پرهيز کنيد، در بين مواد غذايی گرم و داغ بيشترين تاثير در بازدهی يخچال مربوط به مايعات است
    فیلتر تصفیه آب ساید بای ساید سامسونگ را به موقع تعویض کنید
    سرویس های دوره ای سالانه توسط تکنسین سامسونگ انجام شود
    بعد از جا به جایی و حمل و نقل یخچال سامسونگ و قرار دادن آن در محل جدید، حتما بعد از گذشت حداقل ده ساعت دستگاه را به برق بزنید
معمولا هزینه تعویض قطعات بالا می باشد. پس بهتر است در نگهداری آن تمام تلاش خود را به کار بگيريد. متخصصان تعمیرات یخچال سامسونگ معتقدند که اگر موارد بالا را رعایت کنید، احتمال اینکه یخچال شما نیاز به سرویس و تعمیر پیدا کند بسیار کم می باشد.
تعویض فیلتر ساید بای ساید سامسونگ
هدف اصلی استفاده از فیلتر در آبسردکن های یخچال، تصفیه آب از املاح، رسوبات و آلودگی های احتمالی می باشد. اما استفاده از این فیلترها مدت زمان داشته و نیاز به تعویض دارند.
زمان تعویض فیلتر یخچال
یکی از مواردی که نقش مهمی در تمیزی آب، تصفیه و اضافه شدن املاح معدنی به آن را دارد؛ فیلتر تصفیه آب است. یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ دارای دو فیلتر داخلی و جانبی هستند، که معمولا بعد از روشن شدن چراغ فیلتر باید تعویض شوند.
با توجه به وضعیت آب منطقه ای که شما در آن ساکن هستید، میزان رسوبات و املاح موجود در آب متغیر است. بنابراین، مدت زمانی که فیلترهای تصفیه در دستگاه نیاز به تعویض پیدا می کنند، متفاوت است. به طور معمول، بعد از ۶ الی  ۱۸ ماه فیلتر نیاز به تعویض پیدا می کند.
تهیه کردن فیلتر از شرکت ما به شما این اطمینان را می‌دهد که یک جنس اورجینال و اصلی خریداری کرده‌اید. تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت کار تعویض فیلتر ساید سامسونگ را ارائه، در صورت نیاز سرویس های دوره ای لازم را انجام می دهند.
 

خدمات نمایندگی یخچال فریزر سامسونگ نیشابور
يخچال فریزر سامسونگ ارور یا کد خطا میدهد

 زمانیکه یخچال فریزر یا ساید بای ساید سامسونگ ارور یا کد خطا می دهد، بیانگر این است که مشکلی در دستگاه به وجود آمده است. انواع ارورهای یخچال فریزر یا ساید بای ساید سامسونگ در ادامه ی همین صفحه بررسی شده است. که با مطالعه ی آن متوجه می شوید که در واقع هر کد خطا نشان دهنده ی ایجاد مشکل در بخش خاصی از دستگاه می باشد. گفتنی است که عیب یابی و رفع ارور یخچال سامسونگ، فرایندی کاملا تخصصی بوده و تعمیر یخچال سامسونگ در این زمینه باید توسط تکنسین با تجربه و دوره دیده انجام گیرد.
کد های خطا یا ارور های یخچال سامسونگ
این لیست مهم ترین ارور های یخچال فریزر سامسونگ را که گاهی باعث به مشکل خوردن روند کاری یخچال سامسونگ شما می شود:
    FS/F۵: مشکل سنسور دمای فریزر
    dS/D۵: خرابی در سنسور دیفراست و برد الکترونیکی
    D : اختلال در عملکرد سنسور دیفراست
    rS: خطای سنسور یخچال
    rd: خطای مربوط به موتور دمپر
    R-۱-b: خطای سنسور دمای یخچال
    F-۱-a: خطای سنسور بیرونی
    F-۱-b: خطای سنسور دمای فریزر
    F-۱-C: خطای سنسور دیفراست فریزر
    R-۱-f : خطای سنسور کشوی مجزای یخچال
    F-۱-g: خطای سیستم دیفراست فریزر
    F-۱-d: خطای فن فریزر - هیتر و ترموفیوز
    F-۱-e: خطای فن کندانسور
    F-۱۰-b: خطای هیتر دمپر یخچال
    F-۱۰-a: خطای هیتر کشوی مجزای داخل یخچال

    ۲۹E: عدم دیفراست
    ۳۳E: اختلال در عملکرد گرمکن مخزن آب
    ۳۹E: اختلال در عملکرد موتور یخساز
    ۴۰E: اختلال در فن فریزر
    ۴۴E-۴۶E: خطای ارتباطی بین کمپرسور و برد اصلی
    ۶۱E: خطای هیتر یخساز
    ۶۵E: خطای هیتر دور محفظه ی یخساز
    ۷۱E: افت سرمای فریزر (چشمک زدن نمایشگر)
    ۷۲E: افت دمای یخچال (چشمک زدن نمایشگر)
    ۸۴E: معیوب بودن کمپرسور و مشکل سیکل تبرید
    ۸۱E-۸۷E: استارت نخوردن کمپرسور
    ۸۹E-۹۰E: معیوب بودن کمپرسور 
    ۹۱E: ولتاژ پایین کمپرسور

    ۱E: خطای سنسور فریزر
    ۲E: خطای سنسور یخچال
    ۴E: خطای سنسور دیفراست فریزر
    ۵E: خطای سنسور دیفراست یخچال
    ۶E: خطای سنسور خارجی (دمای بیرون یخچال)
    ۸E:اختلال در عملکرد یخساز
    ۱۱E-۹E: خطای سنسور کشوی Cool select zoneا
    ۱۳E: خطای سنسور رطوبت فریزر
    ۱۵E-۱۴E: خطای سنسور یخساز
    ۱۶E: خطای سنسور دیفراست رطوبت یخچال
    ۲۱E: اختلال در عملکرد فن فریزر
    ۲۲E: اختلال در عملکرد فن یخچال
    ۲۳E: اختلال در عملکرد فن کندانسور

 


هزینه تعمير یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

هزینه تعمير یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

استفاده از خدمات نمايندگی مجاز تعمير يخچال سامسونگ قطعاً مزايای زيادی را برای شما به همراه خواهد داشت. مي‌توان گفت که استفاده از خدمات این مرکز، فواید زير را برای کاربر به همراه خواهد داشت و دليلی خواهد بود تا شما اطمينان حاصل کنيد که بايد از خدمات اين نمايندگی مجاز استفاده نماييد.
    بيشترین درصد رضايت مشتريان در بين رقبا
    استفاده ی صد در صدی از قطعات اصلی و اورجينال
    قيمت منصفانه در مقایسه با تعميرات انجام‌ شده و خدماتی که ارائه می‌شود
    قابليت مشاوره و عيب‌يابی قبل از ثبت درخواست نهايی که باعث می شود مشتری در انتخاب آزادی عمل داشته باشد و با اطلاعاتی کامل نسبت به ثبت درخواست اقدام نمايد.
    برآورد هزينه تعميرات قبل از تکميل و انجام کار برای جلب رضايت بيشتر مشتريان
    سال‌ها تجربه تخصصی در زمينه تعمير انواع مدل های يخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ
هزینه ی تعمير يخچال سامسونگ در نیشابور با توجه به نوع و شدت خرابی و يا تجهيزات و قطعات مورد استفاده در جهت رفع مشکل، متفاوت است. مي‌توانيد برای بررسی دقيق اين هزينه‌ها و يا مشاوره رايگان، با تعمیرگاه سامسونگ نیشابور تماس حاصل فرماييد. با توجه به اختلاف قيمت و نوسانات بازار تعميرات و همچنين تغییر قیمت لوازم خانگی، هزینه دقيقی برای ارائه وجود ندارد و برای اين‌ که از قيمت شفاف در بازه ی زمانی موردنظر مطلع شويد، می توانيد با همکاران ما در نیشابور تماس بگیرید.

 

شبکه های اجتمایی

تگ ها

یخچال شارژ گاز ال جی دیفرانس دیپوینت تعویض درب یخچال مدیا مراحل تعویض کمپرسور یخچال

نظرات کاربران

برای وارد کردن نظر وارد حساب کاربری خود شوید

اخرین مقالات دانش اسدی 1


نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ samsung - نیشابور

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در نیشابور...

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ ، امکانی را برای کاربران...


تعمیر یخچال ال جی - LG - نیشابور

تعمیرات یخچال ال جی در شهر...

مجموعه تعمیرات تخصصی یخچال های فریزر و ساید بای...


آخرین مقالات خدمات یخچال


تعمیرات یخچال ال جی در بوشهر 1401/10/14

کارگاه تعمیر-نصب یخچال ال جی در...

یخچال های ال جی یکی از بهترین مارک هایی...


نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ - SAMSUNG - شهرکرد

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در شهر...

نمایندگی یخچال سامسونگ در شهرکرد ارائه دهنده خدمات تعمیرات...


تعمیرات تلویزیون ال جی _ LG_ کیش

تعمیر تلویزیون ال جی در کیش...

هیچ شکی وجود ندارد که اگر وارد این صفحه...


نمایندگی تعمیرات یخچال در همدان

تعمیر یخچال در شهر همدان...

با سلام خدمت عزیزان پل دختر در این مبحث...


تعمیرات یخچال ساید در دزفول | خوزستان

تعمیرگاه یخچال فریزر در دزفول...

یخچال‌ها از مهم‌ترین لوازم‌خانگی هر خانه هستند که ممکن...


تعمیرات یخچال مدیا - midea - بابلسر

تعمیرگاه یخچال فریزر مدیا در بابلسر...

یکی از وسایل حیاتی منزل که از فساد مواد...


نمایندگی تعمیرات یخچال دوو - Daevoo - قائمشهر

تعمیرگاه یخچال دوو در قائمشهر...

مرکز تعمیرات یخچال دوو در قائمشهر ارائه دهنده خدمات...


نمایندگی تعمیرات یخچال مدیا - MIDEA - قائمشهر

تعمیر یخچال مدیا در قائمشهر...

یخچال هم از دیگر لوازم مهم در آشپزخانه می...


نمایندگی تعمیرات یخچال دوو - daewoo - نوشهر | مازندران

تعمیر یخچال دوو در شهر نوشهر...

تعمیر یخچال دوو و تعمیر ساید بای ساید دوو...


نمایندگی تعمیرات یخچال بلر - Belair - بابل

تعمیر یخچال بلر در بابل...

در دوره ی کنونی عصر تکنولوژی و مدرنیته یخچال...


آخرین مقالات


نمایندگی تعمیرات لباسشویی _کیش

تعمیر تخصصی ماشین های لباسشویی...

بارها دیده شده است که همه ما در استفاده...


کابینت سازی-کابینت آشپزخانه در مشهد

کارگاه طراحی و نصب کابینت در...

ما در ام دی اف سرویس مشهد تمامی خدمات...


نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ _ SAMSERVICE - نهاوند

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در نهاوند...

آیا ماشین لباسشویی سامسونگ شما از کار افتاده است؟...


تعمیرات لباسشویی ال جی _ LG _ بندرعباس

تعمیرگاه لباسشویی ال جی در بندرعباس...

 بدون شک اگر شما وارد این صفحه شده...

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی - LG - اهواز

تعمیرگاه لباسشویی ال جی در اهواز...

اگر به گونه ای شما وارد این صفحه شده...


تعمیرات لباسشویی ال جی _ LG _ بوشهر

تعمیرگاه تعمیرات لباسشویی در بوشهر...

ما در لباسشویی تعمیر بوشهر تمامی تعمیرات ماشین لباسشویی...


تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی -- LG _ کیش

تعمیر لباسشویی ال جی در کیش...

اگر به گونه ای شما وارد این صفحه شده...


تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن _ Xvision _ کیش

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در کیش...

در اثر گذشت زمان یقینا روزی پیش می آید...


نمایندگی تعمیرات تلویزیون در همدان

تعمیر تلویزیون در شهر همدان...

امروزه در هر خانه ای حداقل یک تلویزیون وجود...


لینک های مفید


>> یخچال 20 - تعمیر یخچال خرم آباد

>> یخچال20 - تعمیر یخچال بروجرد

>> تعمیرکار لباسشویی - تعمیر لباسشویی بروجرد

>> تعمیرات یخچال - تعمیر یخچال بروجرد

>> نصب داربست نیشابور

>> تعمیرات یخچال فریز - یخچال20

>> نمایندگی تعمیرات یخچال خرم آباد

>> نمایندگی تعمیرات یخچال الیگودرز

>> نمایندگی تعمیرات یخچال اهواز

>> نمایندگی تعمیر تلویزیون چالوس

>> نمایندگی تعمیر یخچال بندر ماهشهر

>> نمایندگی تعمیر یخچال محمود آباد

>> نمایندگی تعمیرات یخچال نیشابور

>> نمایندگی تعمیر تلویزیون خرم آباد

>> نمایندگی تعمیر تلویزیون نوشهر

>> نمایندگی تعمیر تلویزیون بروجرد

>> نمایندگی تعمیر لباسشویی آمل

>> نصب داربست شاهرود

>> نمایندگی تعمیر یخچال آمل

>> نمایندگی تعمیر لباسشویی بروجرد

>> نمایندگی تعمیر یخچال بروجرد

>> امداد خودرو مشیریه - یدک کش مشیریه

>> داربست مشیریه - نصب داربست مشیریه

>> داربست باغ فردوس - نصب داربست باغ فردوس

>> داربست دورود - نصب داربست دورود

>> امداد خودرو اليگودرز - یدک کش اليگودرز

>> امداد خودرو دورود - یدک کش دورود

>> داربست اصفهان - نصب داربست اصفهان

>> داربست تجریش - نصب داربست تجریش

>> امداد خودرو خرم آباد - یدک کش خرم آباد

>> داربست خرم آباد - نصب داربست خرم آباد

>> امداد خودرو بروجرد - یدک کش بروجرد

بهترین متخصصین


 نمایندگی یخچال بابل

نمایندگی یخچال بابل...

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و سایدبای ساید، یخچال های صنعتی...

نمایندگی یخچال بابل

نمایندگی یخچال بابل...

تعمیرات تخصصی انواع یخچال فریزر های خانگی وویترینی یخچاهای...

داربست بروجرد - داربست خورشیدی

داربست بروجرد - داربست خورشیدی...

نصب انواع داربست و بنر های تبلیغاتی و پیچ رول...

نمایندگی تلویزیون دزفول

نمایندگی تلویزیون دزفول...

تعمیرات انواع تلویزیون ، گیرنده دیجیتال ، کنترل ، ...

نمایندگی تعمیرات یخچال آمل

نمایندگی تعمیرات یخچال آمل...

اینجا تعمیرگاه مجاز انواع یخچال و یخچال فریزر در آمل...

نمایندگی یخچال قائمشهر

نمایندگی یخچال قائمشهر...

متخصصین و تکنسینهای مربوط به این سایت در نظر دارد...

نمایندگی یخچال تنکابن

نمایندگی یخچال تنکابن...

تعمیر انواع یخچال , پکیج و لوازم گاز سوز ,...

نمایندگی یخچال نوشهر

نمایندگی یخچال نوشهر...

خدمات تعمیرات فوق تخصصی تمامی برندها با بهترین کیفیت. ما...

خدمات گرافیکی,طراحی لگو,طراحی بنر بروجرد

خدمات گرافیکی,طراحی لگو,طراحی بنر بروجرد...

یکی از مهم ترین راه های دیده شدن در کسب...

نمایندگی لباسشویی آبادان

نمایندگی لباسشویی آبادان...

معتبر ترین تعمیرگاه لباسشویی در شهر آبادان با استفاده از...

نمایندگی تلویزیون شهرکرد

نمایندگی تلویزیون شهرکرد...

تعمیرات تلوزیون کلیه برند های بازار با بهترین کیفیت و...

نمایندگی یخچال ساری

نمایندگی یخچال ساری...

نصب و تعمیرات تخصصی انواع اسپلیت و یخچال و فریزر...

طب سوزنی بهشهر,حجامت بهشهر,زالو درمانی بهشهر

طب سوزنی بهشهر,حجامت بهشهر,زالو درمانی بهشهر...

طب سوزنی،بازتاب درمانی،حجامت،زالو درمانی.حجامت یکی از درمان های زیرشاخه طب...

طراحی سایت برای مشاغل

طراحی سایت برای مشاغل...

در دهکده جهانی دیجیتال و اینترنت بهترین بستر و موقعیت...

نمایندگی تلویزیون سبزوار

نمایندگی تلویزیون سبزوار...

تعمیرات تخصصی تلویزیون ال ای دی و ال سی دی...